Pan Jezus czeka na Ciebie

„Jesteście wezwane do spełnienia wzniosłej misji.  Macie uwieczniać  modlitwę Chrystusa i Jego pełną miłość ofiarną. Wy żyjecie w prawdziwym sercu Kościoła” /św. Jan Paweł II/.

Jeśli szukasz i pragniesz rzeczy wielkich, jeśli twoje serce szuka ideału, jest niespokojne, świat i jego przemijalność nie cieszy cię, pragniesz mieć Oblubieńca najpiękniejszego z synów ludzkich, ODPOWIEDZ NA GŁOS PANA, ON CZEKA NA CIEBIE. Podążaj z nami śladem św. Franciszka  i św. Klary, drogą rad ewangelicznych.

PRZYJEDŹ I ZOSTAŃ OBLUBIENICĄ JEZUSA

Jezus czeka na ciebie, pragnie twojego młodzieńczego zapału i entuzjazmu, twojego serca płonącego miłością, które pragnie dobra każdego człowieka. ON NIGDY NIE ZAWODZI.

Dzisiejszy świat potrzebuje serc ofiarnych, otwartych. Nasi Bracia i Siostry, którzy są zranieni, pogubieni w życiu, zrozpaczeni, zdawałoby się w sytuacji bez wyjścia wołają o ratunek i pomoc.

Otaczamy  modlitwą cały świat, również Ciebie, twoją rodzinę i bliskich. Jesteśmy w sercu Kościoła i razem z nim odczuwamy radości i troski naszych braci i sióstr żyjących w świecie.

Pomocną dłoń naszej modlitwy i ofiary podajemy również tym, którzy przechodzą próg wieczności, idą do domu Ojca. Od Maryi Niepokalanej uczymy się trwania u stóp Jezusa w Najświętszym Sakramencie i czerpiemy siły do codziennej służby Ludowi Bożemu. Nasze posłannictwo to pogotowie duchowe dla świata, gdzie Lekarzem dusz jest nasz Oblubieniec Jezus-a każda z nas uczestniczy w tej misji leczenia poranionych dusz-kojącym balsamem modlitwy.